DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenieAvrilOnline.Org

Share | 

Avril Lavigne : ,,Ex-manžel je můj nejlepší přítel !"

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Drama-Queen

Počet príspevkov : 1
Registration date : 20.02.2010

OdoslaťPredmet: Avril Lavigne : ,,Ex-manžel je můj nejlepší přítel !"   So február 20, 2010 5:20 pm

Avril Lavigne říká, že stále má vztah s jejím ex-manželem Deryck Whibley - pracovní vztah. 25-ti letý zpěvák, který je hostem porotkyně letošního American Idol, a frontmanem kapely Sum 41, požádal o rozvod v říjnu po více než třech letech manželství. "Stále spolupracujeme, po celou dobu," řekla na jeho Ryan Seacrest KIIS rádio show. "Je to jeden z mých nejlepších přátel ... Byli jsme přátelé velmi dlouho, a vždy budeme. Jsme rodina a máme spojení."
více zde
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
kvalka
...
...

Počet príspevkov : 615
Registration date : 02.09.2009

OdoslaťPredmet: Re: Avril Lavigne : ,,Ex-manžel je můj nejlepší přítel !"   Ne február 21, 2010 12:45 am

Drama-Queen napísal:

Avril Lavigne říká, že stále má vztah s jejím ex-manželem Deryck Whibley - pracovní vztah. 25-ti letý zpěvák, který je hostem porotkyně letošního American Idol, a frontmanem kapely Sum 41, požádal o rozvod v říjnu po více než třech letech manželství. "Stále spolupracujeme, po celou dobu," řekla na jeho Ryan Seacrest KIIS rádio show. "Je to jeden z mých nejlepších přátel ... Byli jsme přátelé velmi dlouho, a vždy budeme. Jsme rodina a máme spojení."
více zde

Mrzí mě, že se rozešli. Milovala jsem je jako pár. Ale co mě mrzí, je, jak se objevilo to video Derycka a H. Beth téměř těsně po rozvodu Sad...Deryck u mě tímto klesl. Neříkám , že bych mu nepřála další vztah, ale takhle rychle se z toho oklepal. Nevím Sad
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://hot-cold.blog.cz
Speedy
...
...

Počet príspevkov : 44
Registration date : 01.03.2009

OdoslaťPredmet: Re: Avril Lavigne : ,,Ex-manžel je můj nejlepší přítel !"   Ne február 21, 2010 3:22 pm

kvalka napísal:
Drama-Queen napísal:

více zde

Mrzí mě, že se rozešli. Milovala jsem je jako pár. Ale co mě mrzí, je, jak se objevilo to video Derycka a H. Beth téměř těsně po rozvodu Sad...Deryck u mě tímto klesl. Neříkám , že bych mu nepřála další vztah, ale takhle rychle se z toho oklepal. Nevím Sad

No hlavně ,že jsou alespoň za dobře .. Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://avrilonline.org
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Avril Lavigne : ,,Ex-manžel je můj nejlepší přítel !"   Today at 10:53 am

Návrat hore Goto down

Avril Lavigne : ,,Ex-manžel je můj nejlepší přítel !"
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum of Avril´s Forbidden Roses :: Multimedia-
Prejdi na: